Oprogramowanie
Przedstawiamu Państwu oprogramowanie magazynowo-sklepowe. Wybraliśmy, z wielu progamów, dwa rozwiązania które uważamy za optymalne dla sklepów i magazynów. Programy które proponujemy mają różne rozwiązanie jeżeli chodzi o bazę danych.

Small Business Program Small Business przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformę komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Najważniejsze cechy produktu:
-stabilna praca w środowisku Windows (9x, ME, 2000, NT, XP, Vista, Windows7)
-niewielkie wymagania sprzętowe
-współpraca z większością urządzeń fiskalnych (kasy, wagi, drukarki, itp.)
-łatwość wdrożenia i obsługi
-telefoniczna pomoc techniczna
-tworzy liczne raporty i analizy
-obsługuje karty rabatowe
-eksport/import danych w różnych formatach
-komunikacja z innymi programami i urządzeniami przez internet
-łatwa edycja wyglądu dokumentów
-współpraca z Płatnikiem
-zaawansowana ochrona bezpieczeństwa danych

WSPÓŁPRACA Z URZĄDZENIAMI ZEWNĘTRZNYMI:

-Kasy fiskalne
-Drukarki fiskalne
-Inwentaryzatory
-Drukarki kodów
-Sprawdzarki cen
-Wagi metkujące
-Wagi kalkulacyjne
-Urządzenia mobilne
-Drukarki kuchenne
-Wyświetlacze zewnętrzne
-Terminale płatnicze
-Dystrybutory paliw

Small Business jest programem bardzo intuicyjnym, prostym w obsłudze. Zaletą jego jest to, iż po zakupie nie musimy praktycznie dopłacać za dodatkowe opcje typu: wydruk etykiet, współpraca z inwentaryzatorem itd. Wadą (dla jednych tak dla innych nie:) jest interfejs (wygląd) "dosowy" . Program posiada bardzo ciekawą opcję inwentaryzacji, wprowadzania nowych towarów (posiada słownik on-line zawierający ok 1000000 pozycji). Niezaprzeczalną zaletą jest również cena programu jaki i bardzo niskie wymagania sprzętowe.

SubiektGTto nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego, itp.Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 iSubiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.

Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.

http://www.insert.com.pl

Subiekt GT jest częścią linii InsERT GT, która zawiera również:

-Rachmistrza GT – program do prowadzenia księgowości w formie książki przychodów i rozchodów lub ewidencji podatku zryczałtowanego,
-Rewizora GT – program do prowadzenia księgi handlowej,
-Gratyfikanta GT – system kadrowo-płacowy
-Gestora GT – system zarządzania relacjami z klientami. Motor bazy danych zastosowany w programach linii InsERT GT to Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem. Wraz z kolejną wersjąSubiekt GT będzie w pełni zgodny z Microsoft SQL Server 2012.

Podstawowe możliwości Subiekta GT:
-pełna obsługa wszystkich typów dokumentów handlowych i magazynowych;
-prowadzenie kartoteki kontrahentów, obejmującej również informacje typu CRM; możliwość definiowania rubryk z dodatkowymi informacjami;
-prowadzenie kartoteki towarów, usług, kompletów i opakowań zwrotnych z rozbudowaną kalkulacją cen (10 poziomów cen sprzedaży, w tym ceny walutowe);
-pełny rozdział dokumentów magazynowych i handlowych, pojedyncze lub zbiorcze generowanie faktur do dokumentów WZ itp.;
-automatyczne generowanie dokumentu WZ do faktury;
-obsługa przedpłat, płatności kartą kredytową oraz sprzedaży kredytowanej;
-obsługa zamówień z rezerwacją towarów oraz fakturami zaliczkowymi;
-ozbudowana obsługa rachunków bankowych (złotówkowych lub walutowych) z operacjami wpłaty, wypłaty i transferu (plus opłaty prowizyjne, wyciągi, itp.);
-pełna obsługa rozrachunków (należności i zobowiązań), w tym rozrachunków wielowalutowych;
-wiele różnorodnych zestawień, raportów i analiz; możliwość tworzenia własnych raportów;
-rozbudowana obsługa urządzeń zewnętrznych (kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi etykietujące, czytniki kodów paskowych);
-pełna integracja z systemem zarządzania relacjami z klientami (CRM) Gestor GT;
-pełna integracja z komputerową księgą przychodów i rozchodów Rachmistrz GT oraz systemem finansowo-księgowym Rewizor GT.

Subiekt GT jest rozwiązaniem opartym na bazie SQL, niestety okupione jest to dużo wyższymi wymaganiami jeżeli chodzi o stronę sprzętową. Zaletą rozwiązań opartych na takiej bazie danych jest większa konfigurowalność.

Kasy fiskalne Sieradz, Łask, Zduńska Wola
Adres: 98-200 Sieradz, Plac Wojewódzki 3
(Budynek Politechniki Łódzkiej)
Tel: 504 077 281
Tel: 43 881 09 74