Zgodnie z ustawą.Od dnia 01.05.2019
weszły do obrotu kasy ONLINE.
Różnicę opisujemy obok.
Kasa ONLINE przekazuje do CRK dane zapisywane w swoich pamięciach.
Kasy ONLINE rejestrują kopie drukowanych dokumentów w wewnętrznej pamięci
Kasy ONLINE mają możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania
Kasy ONLINE drukują papierowe paragony, emitując jednocześnie dokument elektroniczny, który może być wysłany na maila klienta jako tzw. e-paragon.
POSNET ERGO ONLINE
ELZAB Mini LT ONLINE
Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).
Kasa zapewnia bezprzewodową łączność z Centralnym Repozytorium Kas. Mała i prosta w obsłudze. Idealna dla niewielkich placówek handlowych i usługowych. Łatwa wymiana papieru, współpraca z szufladą, czytnikiem kodów kreskowych oraz wagą to niezaprzeczalne atuty modelu kasy ELZAB Mini LT ONLINE z klawiaturą modułową.
NOVITUS NANO ONLINE
FAREX ONline PRO 300
Mobilna kasa fiskalna NANO online to kwintesencja ergonomii i designu, przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych oraz wszędzie tam, gdzie trudno zmieścić większe urządzenia fiskalne. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK),
Kasa fiskalna PRO 300 z linii Farex ONline to mobilna, mała i lekka kasa o wielkich możliwościach.Kasa Farex ONline PRO 300 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM).
FAWAG lite ONLINE
NOVITUS Mała ONLINE
To pierwsza kasa produkowana przez spółkę Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S.A. w wersji ONLINE. Jest mała, solidna i prosta w obsłudze, a także ergonomiczna i funkcjonalna. W wersji ONLINE posiada dwa porty szeregowe RS232 oraz złącze LAN/Ethernet, służące do komunikacji z Centralnym Repozytorium Kas.
Kasa MAŁA Online to sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno zaczynający jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych